Badania ankietowe - niskie koszty cennych informacji

Dane pozyskiwane w trakcie badań ankietowych są niezwykle cenne dla właścicieli firm. Osoby odpowiedzialne za planowanie strategii reklamowych, PR-owych, obsługę klienta oraz organizowanie finansów firmy zainteresują się niskimi kosztami tego typu eksploracji. Badania ankietowe umożliwiają wydobycie wieloaspektowych informacji dotyczących opinii klientów na temat marki, produktów i usług, badania pracowników.

 

Typy i koszty badań

Koszty badań ankietowych oferowane przez agencję badawczą BioStat® to korzystna oferta dla biznesu. Badania ankietowe z wykorzystaniem technik:
 

- PAPI (Paper & Pen Personal Interview), polegającej na prowadzeniu bezpośredniego wywiadu kwestionariuszowego. Respondenci odpowiadają na pytania ankietera zawarte w kwestionariuszu badań.

- CAWI (Computer-Assisted Web Interview), opierającej się na badaniach prowadzonych poprzez wypełnianie ankiet online,

- CATI ( Computer-Assisted Telephone Interviewing), która polega na prowadzeniu wywiadu telefonicznego przez doświadczonych ankieterów. Odpowiedzi udzielane przez respondentów są zapisywane w specjalnym programie CATI-SYSTEM, wspomagającym proces gromadzenia danych.

- CAPI ( Computer-Assisted Personal Interviewing), opiera się na wywiadach prowadzonych przez ankieterów terenowych. Ankieterzy zapisują odpowiedzi respondententów na mobilnych urządzeniach. Jest to typ bezpośrednich wywiadów dzięki którym można wykorzystać dodatkowe materiały jak np.: ścieżki dźwiękowe, czy też filmy i obrazy.
 

Badania ankietowe online można przeprowadzić przy wykorzystaniu niewielkich kosztów. Szacunkowe ceny ankietyzacji przy pomocy panelu konsumenckiego Badanie-Opinii.pl to tylko 2,50 PLN (netto) za ankietę. Badanie typu omnibus, korzystające z panelu konsumenckiego Badanie-Opinii.pl to szacunkowy koszt 2,00 PLN (netto) za ankietę. Ankietyzacja internetowa wśród pracowników firmy lub jej klientów na podstawie dostarczonej bazy mailingowej to koszt oszacowany na 1,00 PLN (netto) za ankietę.

Jak widać badania ankietowe można zrealizować mając ograniczony budżet. Także przedsiębiorstwo wchodzące na rynek, chcące zaplanować strategię rozwoju, przeprowadzić rozpoznanie w branży może przeprowadzić rzetelne badania ankietowe.

 

Korzystny model partnerski

Agencja badawcza BioStat® oferuje korzystny model partnerski dla firm, które często prowadzą badania ankietowe typu CAWI. Dla Partnerów biznesowych BioStat® proponuje:
 

- rabaty na prowadzenie badań ankietowych online,
- specjalne konto partnerskie, które pozwala na filtrowanie, dobór i selekcjonowanie ankietowanych w panelu Badanie-Opinii.pl,
- samodzielne kreowanie formularza ankiety,
- stałą obsługę serwerową i techniczną,
- cykliczne aktualizacje oprogramowania,
- umożliwienie zlecania dodatkowych funkcji na potrzeby klienta.

Tagi

badania ankietowe agencja badawcza ankiety internetowe ankiety online badania on-line badania przez internet badanie online płatne ankiety program do ankiet ankietyzacja
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

Biostat. More than statistics.

biuro@biostat.com.pl
Tel.: (+48) 22 12 28 025
Tel. kom.: (+48) 668 300 664

Biuro w Warszawie
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Badania ankietowe od 4 zł.