Badanie opinii – wyraź swoje zdanie i zarób na tym!

 

Badanie opinii jest jednym najbardziej pożądanych badań w dzisiejszych czasach. Czy chcesz żeby Twoja opinia się liczyła? Czy chcesz wypowiedzieć się na ciekawe tematy? A może lubisz wypełniać ankiety? Lub posiadasz kilka chwil wolnego czasu i chęci? Jeśli TAK - możesz bardzo łatwo zarobić dodatkowe pieniądze!

 

Panel płatnych ankiet - co to takiego?

Panel konsumencki to strona WWW na której można wypełniać ankiety za które otrzymuje się wynagrodzenie. Ta metoda badania opinii i rynku nazywa się CAWI (Computer Assisted Web Interview) - tak więc jedynym wymaganiem technicznym jest dostęp do internetu.

 

Jak to działa?

Na początek trzeba wejść na stronę panelu - np. serwisu Badanie Opinii (www.badanie-opinii.pl). Znajdziemy tam wszelkie niezbędne informacje dotyczące tego jak zarabiać na wypełnianiu ankiet bez wychodzenia z domu. Ankiety oczywiście wypełniane są internetowo. Wystarczy chwila czasu żeby zarejestrować się na panelu, a następnie zaczekać na informację mailową kiedy dostępna jest pasująca do Ciebie ankieta do wypełnienia - sam decydujesz jakie ankiety wypełniasz i kiedy to robisz.

 

 

 

Po pierwsze - wypełnij swój profil

Po zarejestrowaniu się na panelu trzeba wpisać kilka informacji o sobie - sprowadza się to do wypełnienia swojego profilu użytkownika. Z reguły im więcej danych wypełnisz, tym więcej ankiet będziesz otrzymywał - a to oznacza, że więcej i szybciej zarobisz. Oczywiście, wszelkie dane są poufne i służą tylko i wyłączenie do kontaktowania się w sprawie ankiet czyli do przesłania e-maila i informowania o ilości posiadanych punktów. Prócz tego anonimowe są także dane zawarte w odpowiedziach - ponieważ dane te pobierane są do celów statystycznych, oznacza to, że odpowiedzi w opracowaniu wyników mają charakter zbiorczy, zatem wyniki te nie są powiązane bezpośrednio z Twoją osobą.

 

Po drugie - wypełnij ankietę

Informację o ankietach do wypełniania otrzymujesz mailowo - ankiety wypełniasz po zalogowaniu się na panel płatnych ankiet lub po kliknięciu w link na poczcie. Co istotne, do każdej ankiety otrzymujesz informację o czym jest ankieta czyli: jej temat, czas  potrzebny na wypełnienie, liczba punktów, jakie otrzymasz za jej uzupełnienie oraz termin do kiedy można wypełnić ankietę.

Jeśli nie uczestniczyłeś nigdy w podobnym projekcie, nie martw się - wypełnienie ankiety jest intuicyjne ,ale można również znaleźć instrukcję dotyczącą wypełniania kwestionariuszy. Prócz tego, sam system dba o prawidłowe wypełnienie ankiety - jeśli czegoś nie uzupełnisz, on Ci po prostu o tym przypomni.

Czas, jaki potrzeba na wypełnienie ankiety jest różny - może to być kilka minut, a nawet pół godziny (przeciętnie jest to 10-15 minut).

 

Po trzecie - zbieraj punkty

Za każdą do końca wypełnioną ankietę otrzymujesz punkty (ich ilość zależy od długości ankiety - im dłuższa ankieta tym więcej punktów możesz zebrać). Po uzbieraniu odpowiedniej puli punktów możesz je wymienić na pieniądze. Warunkiem do wypłaty jest posiadanie konta bankowego.

 

 

Tak więc wyraź swoją opinię już teraz - jest ona bardzo ważna! A im więcej ankiet wypełnisz tym więcej zarobisz! Rejestracja do badania opinii na panelu www.badanie-opinii.pl jest bezpłatna i dobrowolna - tylko od Ciebie zależy jak szybko zaczniesz zarabiać na wypełnianiu ankiet!

ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

Biostat. More than statistics.

biuro@biostat.com.pl
Tel.: (+48) 22 12 28 025
Tel. kom.: (+48) 668 300 664

Biuro w Warszawie
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Badania ankietowe od 4 zł.