Biostat - nowoczesna Agencja badawcza


BioStat łączy świat nauki ze światem biznesu. Jesteśmy zaufanym partnerem największych światowych koncernów farmaceutycznych: Roche, Novartis, Takeda, Pfizer, Polpharma, Adamed, Chiesi, Johnson & Johnson.
 

Z sukcesem współpracujemy także z administracją rządową oraz jednostkami takimi jak PFRON, NFZ pełniąc rolę doradczą w różnorodnych projektach, np. program pilotażowy POZ+ (przygotowanie, przetestowanie i wdrożenie do systemu opieki zdrowotnej organizacji opieki koordynowanej - Opracowanie modeli zintegrowanej/koordynowanej opieki zdrowotnej dla Polski), czy współtworząc Regionalny Program Zdrowotny – Moduł Rehabilitacja Kardiologiczna.
 

Pomagamy naukowcom odkryć diamenty wiedzy ukryte w ogromnej ilości danych generowanych przez współczesną naukę. BioStat współpracuje z większością instytutów badawczych i ośrodków akademickich w Polsce, dostarczając najwyższej jakości usług i systemów analitycznych.
 

Firma uczestniczy w transferze wiedzy pomiędzy światem nauki i światem biznesu.
 

Nasze doświadczenie w realizacji badań klinicznych utwierdziło nas w przekonaniu, że efektywność podejmowanych aktywności badawczych zależy od przejrzystości całego procesu. Odwaga w myśleniu o rozwoju naukowych przedsięwzięć doprowadziła do zaprojektowania narzędzia, które zrewolucjonizowało rynek medyczny i farmaceutyczny pozwalając na zarządzanie badaniem z poziomu jednego miejsca. System eCRF to wiodący i stale rozwijany produkt BioStatu pozwalający na globalne zarządzanie i podejście do organizacji danych z badań klinicznych realizowanych na całym świecie lecz zarządzanych za pomocą jednej aplikacji. eCRF to „elektroniczna karta pacjenta” dająca możliwości zarządzania danymi w wieloośrodkowych badaniach klinicznych niezależnie od ich lokalizacji. Program został opracowany zgodnie ze złotym standardem amerykańskiej agencji FDA (standard: Title 21 CFR Part 11), przestrzeganym i respektowanym na całym świecie. Kluczowym  procesem w badaniach klinicznych jest gromadzenie danych na bazie obserwacji pacjentów, których analiza na dalszym etapie pozwala firmom farmaceutycznym ubiegać się o rejestrację leku/wyrobu. Oferując i wykorzystując system eCRF.biz™ dbamy o poprawę przejrzystości we współpracy pomiędzy Sponsorami, firmami CRO a badaczami i ośrodkami. System eCRF.biz™ umożliwia dużo sprawniejsze prowadzenie badań na poziomie operacyjnym poprzez udostępnienie użytkownikom niezbędnych narzędzi oraz jednej bazy danych. Ponadto zautomatyzowanie całego procesu wprowadzania danych pozwala zwiększyć efektywność projektu i znacząco skrócić czas pracy badaczy.

 

Szerszy materiał o agencjI badawczej BioStat.

Tagi

biostat statytsyka
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

Biostat. More than statistics.

biuro@biostat.com.pl
Tel.: (+48) 22 12 28 025
Tel. kom.: (+48) 668 300 664

Biuro w Warszawie
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Badania ankietowe od 4 zł.