Gotowe raporty rynkowe pomogą Ci osiągnąć korzyści biznesowe

 

Chcesz przeprowadzić badanie bądź analizę rynku, ale martwią Cię koszty, które będziesz musiał ponieść z tego tytułu? Jeżeli pragniesz poznać rynek, w ramach którego działa Twoja firma, zdecyduj się na nabycie gotowego raportu rynkowego. To znakomita alternatywa. Szacuje Cię, że niebawem będzie to rozwiązanie cieszące się ogromnym zainteresowaniem przedsiębiorców. Czym są gotowe raporty rynkowe i na co warto zwracać uwagę przy ich zakupie?

 

Co to są raporty rynkowe?

 

Raporty rynkowe są tworzone przez specjalistów w firmach badawczych. Tego rodzaju firmy przekazują (za określoną opłatą) opracowania dostępne w różnych formatach, w zależności od indywidualnych oczekiwań klienta. Można je także zamawiać np. w postaci prezentacji multimedialnej.

Przed dokonaniem zakupu raportów rynkowych, koniecznie zapoznaj się ze statusem firmy badawczej (a także stażem pracy), z której usług zamierzasz korzystać. Ważne jest, aby była ona wpisana do KRS – Krajowego Rejestru Sądowego.

 

Dlaczego akurat gotowe raporty rynkowe?

 

Raporty rynkowe to bardzo wygodna i szybka opcja, pozwalająca uzyskać dokładną analizę rynkową dotyczącą naszej firmy zaledwie w ciągu kilku minut! W przypadku braku wyczerpujących informacji na interesujące Cię tematy, możesz w przyszłości skorzystać z usług firm przeprowadzających badania pogłębiające.

 

Warto najpierw przejrzeć poglądową wersję gotowych raportów rynkowych i odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

 

- jaki został przyjęty poziom maksymalnego błędu statystycznego?

- jakie są założenia metodologiczne?

- kto jest respondentem biorącym udział w badaniu?

- czy zapewniono reprezentatywność próby badawczej?

 

Jeżeli już odpowiedzieliśmy sobie w satysfakcjonujący sposób na powyższe pytania, możemy spokojnie zdecydować się na zakup raportu rynkowego. Możemy mieć wówczas pewność, że jego wartość merytoryczna nas zadowoli.

 

Ile kosztują raporty rynkowe?

 

Zazwyczaj ich ceny wahają w granicach od 500 zł do kilku tysięcy zł. Warto korzystać z cen promocyjnych, ale nie decydujmy się na najtańsze dostępne raporty rynkowe, bo ich wartość merytoryczna może nas rozczarować. Nie musisz jednak sięgać od razu po te warte kilka tysięcy zł. Zazwyczaj od 800 zł można otrzymać rzetelne opracowanie. Pamiętaj także o promocjach - dzięki nim zaoszczędzisz kilkadziesiąt procent kwoty docelowej. Nie zwlekaj i ciesz się korzyściami biznesowymi, które osiągniesz dzięki gotowym raportom rynkowym. Uzyskaj cenne dane na temat rynku, w ramach którego działa Twoja firma, nie musząc przy tym samodzielnie przeprowadzać badań.

ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

Biostat. More than statistics.

biuro@biostat.com.pl
Tel.: (+48) 22 12 28 025
Tel. kom.: (+48) 668 300 664

Biuro w Warszawie
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Badania ankietowe od 4 zł.